اخبار و رویدادها - آرشیو

سومین گردهمایی دانشجویی رشته عمران و نقشه برداری

سومین گردهمایی دانشجویی رشته عمران و نقشه برداری

سومین گردهمایی دانشجویی دانشجویان رشته مهندسی عمران و نقشه برداری در تاریخ ۱۳ آذر ماه برگزار گردید. در این مراسم که با حضور دکتر فواد مهاجری، مدیر امور دانشجویان بین الملل، دکتر محمد حسین رشیدی، مدیر گروه عمران و نقشه برداری، دکترعلی شهابی، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ، دکتر مریم قلی زاده آرشتی، رئیس پژوهش دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه و جمعی از اساتید و کارشناسان رشته عمران و نقشه برداری همراه بود، پس از انجام چند سخنرانی مختصر، از مدیر گروه و کارشناس سابق گروه عمران و نقشه برداری (دکتر فواد مهاجری و خانم صائب) و همچنین نفرات برتر این رشته تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه شیمی

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه شیمی

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی گروه شیمی میرساند، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته شیمی با حضور ریاست محترم دانشکده، جمعی از اساتید محترم گروه شیمی و نمایندگانی از حوزه های مختلف آموزش، پژوهش، مالی، مرکز دانش بنیان، مرکز رشد و فناوری و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد، در تاریخ ۹۸/۰۹/۱۴ ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ در اتاق دفاع دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
گردهمایی دانشجویان ورودی جدید مهر ماه ۱۳۹۸ گروه زیست شناسی

گردهمایی دانشجویان ورودی جدید مهر ماه ۱۳۹۸ گروه زیست شناسی

گردهمایی دانشجویان رشته زیست شناسی ورودی جدید مهر ماه ۹۸ با حضور جمعی از مسئولین دانشکده فنی مهندسی و علوم پایه، مدیر گروه و اعضای هیات علمی گروه زسیت شناسی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور، مدیر برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان و جمعی از مدیران و اساتید دانشگاه در تاریخ ۴ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. در این مراسم دانشجویان ورودی جدید طی چند سخنرانی توسط اساتید محترم با قوانین آموزشی و پژوهشی رشته خود و همچنین با انجمن های علمی و دانشجویی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و مراکز رشد و دانش بنیان آشنا شدند.

ادامه مطلب
برگزاری کارگاه توجیهی EPT ویژه دانشجویان دکتری

برگزاری کارگاه توجیهی EPT ویژه دانشجویان دکتری

کارگاه توجیهی زبان EPT ویژه دانشجویان دکتری در روز پنج شنبه ۲۳ آبان از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ در اتاق دفاع دانشکده فنی علوم پایه برگزار شد. در این کارگاه پس از خوش آمدگویی خانم دکتر شاه ولایتی مدیر گروه شیمی، سرکار خانم شبنم علی بخشی در مورد جزییات EPT، قسمتهای مهم آن و بارم بندی هر قسمت، رفرنسهای مفید و معتبر و چگونگی آماده شدن برای امتحان ماهانه EPT را توضیح دادند سپس آقای دکتر یوسفی راهکارهای مهم و میانبر برای یادگیری آسان زبان و موفقیت در آزمون EPT را ارائه نمودند.

ادامه مطلب